PDCA Kickstart 2024

Już za tydzień, 26 lutego rozpoczyna się dwudniowa, coroczna konferencja KickStart Europe poświęcona technologiom i aktualnym trendom w przemyśle cyfrowym, łączności i infrastrukturze przetwarzania danych w chmurze i centrach danych.

Nie mogło nas tam zabraknąć! W wydarzeniu uczestniczyć będą nasi przedstawiciele Sławomir Koszołko, CEO Atman i Prezes Zarządu PLDCA, Krystian Pypłacz, Operations Director w Data4 i członek Rady Programowej PLDCA oraz Piotr Kowalski, Head of Innovation w beyond.pl.

Przed nami wiele ciekawych paneli, w tym tych dotyczących zmian legislacyjnych w zakresie zrównoważonego rozwoju i AI oraz kwestii technicznych -związanych chociażby z chłodnictwem czy konstruowaniem nowoczesnych i zrównoważonych data center.

Szczególnie polecamy dyskusje z udziałem przedstawicieli PLDCA:

  • Regional Developments: Developing EU regions and Tier 2 markets, którą poprowadzi Sławomir Koszołko, dotyczącą rozwoju rynków Tier 2 i Tier 3 poprzez rozbudowy istniejących obiektów, nowe inwestycje ale także poprzez fuzje i przejęcia na europejskim rynku centrów przetwarzania danych
  • Tech & Innovation: How to keep up with the capacity demands of the future , w której Piotr Kowalski porozmawia o trendach i strategiach dla nowych zrównoważonych centrów danych.

Wraz ze stowarzyszonymi firmami, które są także partnerami wydarzenia, zapraszamy do dyskusji i spotkań.
Dutch Data Cneter Association, Italian Datacenter Association, BDIA (Belgian Digital Infrastructure Association), France Datacenter, German Datacenter Association e.V, Delta, Schneider, Stulz, Legrand, Vertiv.

Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się na stronie https://www.kickstartconf.eu/

Do zobaczenia w Amsterdamie!